قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

 

شرکت هامسول در هنگ کنگ با بیش از ۳۵۰ نوع کالای لوازم خانگی، درحال حاضر یکی از بِرندهای معتبر در بازار جهانی می باشد. کیفیت، قیمت مناسب، زیبایی و طراحی روز دنیا، از مهمترین ویژگی های محصولات هامسول بوده و این شرکت هم اکنون با بیش از ۳۵ کارخانه تولیدی مشهور جهان، همکاری داشته و از تجربه و تجهیزات مدرن روز برای تولید محصولی با کیفیت و مدرن استفاده مینماید .همچنین در این رابطه بسیاری از مهندسان و متخصصان این فن را در اختیار داشته که با دانش فنی خود، بهترین تولیدات را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

از اهداف اصلی شرکت برآورده کردن خواسته های مشتریان، مطابق با فناوری روز دنیا و برابر با استعدادهای جهانی می باشد. شرکت هامسول با تکیه بر مهندسان و کارمندان و کارگران مجرب این شرکت در امر تولید وکنترل کیفیت توانسته اند محصول به روز و کاملی را در سطح دنیا ارائه نماید.

امروزشرکت هامسول با ارائه خدمات گسترده پس از فروش، مشتریان خود را همراهی خواهد کرد و فروش کالا تنها هدف این شرکت نیست، بلکه پشتیبانی پس از فروش نیز جزو اصول حرفه ای و از اهداف اولیه این شرکت بوده و پل ارتباطی بین نظریات و خواسته های مشتریان، در سرلوحه کار این شرکت قرار دارد. برای شرکت هامسول، کیفیت و رضایت مشتریان حرف اول است و به همین خاطر توانسته است در کوتاهترین زمان، بیشترین پیشرفت را داشته باشد. طراحی جدید.نوآوری.متمایز بودن کالاهای هامسول از دیگران شعار برند ما میباشد.

برند هامسول سر لوحه کارهای خود را ابتدا مشتری مداری میداند. و با اتکاء به اولویت این شرکت در صدد ارائه سرویس و خدمات متمایز برای مصرف کنندگان خود می باشد که در این زمینه مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. مسلما در این مسیر نظرخواهی از مشتریان محترم جهت بهبود روند خدمت گزاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.